Питання та відповіді

В який період проводилась акція клубу «Вищий молочний стандарт»?
Акція клубу «Вищий молочний стандарт» проводилася в Україні в період з 1 травня 2017 року по 31 грудня 2017 року включно. Зареєструвати бали на сайті акції можна було до кінця дня 31 грудня 2017 року. Відправка подарунків, отриманих учасниками в період проведення акції, здійснювалася до 15 лютого 2018 року.
Де проводилася акція?
Акція проводилася на території України, за винятком території Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих територій, в інтернеті – на сайті акції.
Чи буде акція клубу «Вищий молочний стандарт» відновлена в 2018 році?
Відновлення акції в 2018 році не планується.
У мене залишилася акційна продукція. Чи можу я зареєструвати коди?
На жаль, ні. Зареєструвати коди на сайті акції можна було до кінця дня 31 грудня 2017 року.
Що робити з балами, які не вдалося обміняти на подарунки?
Після закінчення акції скористатися накопиченими балами неможливо. Обміняти бали на подарунки можна було тільки в період проведення акції.
Як дізнатися, чи виграв я смартфон?
У разі виграшу вам повинно було прийти повідомлення на електронну пошту, вказану при реєстрації на сайті акції. Також з вами повинен був зв'язатися представник виконавця акції.
Як і коли можна було обміняти бали на подарунки?
Обміняти бали на подарунки можна було по понеділках – до 25 грудня включно. Оновлення призового фонду на сайті здійснювалося о 12 годині дня.
Як розігрували головний приз місяця – смартфон вартістю 20 тисяч гривень?
Головний приз місяця – смартфон вартістю 20 тисяч гривень – розігрувався серед усіх учасників акції, які протягом місяця зареєстрували від 5 балів. Переможця визначали рандомно за допомогою спеціальної програми на сайті.
Як зареєструватися на сайті?
На головній сторінці у верхньому правому кутку потрібно натиснути на блок «Особистий кабінет» і далі слідувати інструкціям спливаючих вікон. Вам потрібно буде ввести свою електронну адресу і пароль, на зазначену електронну пошту буде відправлений лист із підтвердженням реєстрації на сайті.
Не можу зайти в особистий кабінет. Що мені робити?
Після авторизації необхідно активувати свій особистий кабінет – перейти за посиланням у листі, який був направлений автоматично на вказану електронну адресу (не забудьте подивитися в папці «Спам»). Якщо обліковий запис активований, але авторизуватися не виходить, почистіть кеш (Ctrl + R), поновіть сторінку (Ctrl + F5) і спробуйте ще раз. Якщо це не допомогло, скористайтеся формою зворотного зв'язку на цьому сайті, вказавши тему листа «Не можу увійти в особистий кабінет».
Де знаходиться форма зворотного зв'язку?
Форма зворотного зв'язку знаходиться в правому верхньому кутку під блоком «Особистий кабінет».
Тут немає відповіді на моє запитання, що робити?
Ви можете задати ваше запитання через форму зворотного зв'язку на сайті.

Популярне у блозі

Зимові молочні коктейлі – для дітей і дорослих

У період новорічно-різдвяних свят хочеться балувати себе і рідних чимось незвичайним і смачним. Урізноманітніть ваше святкове меню смачними молочними напоями. Дитячий молочний коктейль, новорічний молочний грог і традиційний різдвяний напій егг-ног, який дуже люблять в Америці і Канаді. Готуємо?

Смачно і корисно: молочні продукти

Про користь молока, кефіру, сиру і ряжанки говорять усі і постійно. Пам’ятаєте, як у дитинстві нас щодня годували цими продуктами – вдома, у дитячому садку, у школі? Молочні продукти зміцнюють наше здоров'я і надають життєвих сил. Втім, вони не тільки корисні, але й дуже смачні.

Молочна карта: в яких країнах особливо полюбляють молоко?

Один стакан молока – для когось денна норма, а для когось – лише невеличка складова молочного раціону. У яких країнах молоко – один з головних продуктів харчування, а де тільки звикають його пити? І які молочні продукти у різних країнах полюбляють найбільше? Розбираємося.

більше статей