Cтатті

Молочна карта: в яких країнах особливо полюбляють молоко?

Один стакан молока – для когось денна норма, а для когось – лише невеличка складова молочного раціону. У яких країнах молоко – один з головних продуктів харчування, а де тільки звикають його пити? І які молочні продукти у різних країнах полюбляють найбільше? Розбираємося.

Про молоко і не-кулінарію. Дівчачі секрети

А ви знали, що молоко можна використовувати не тільки в кулінарії? Сьогодні розповімо вам, як ще можна отримати користь від цього дивовижного продукту, окрім як випити склянку за сніданком або перед сном. Корисною ця інформація буде, перш за все, для прекрасної половини людства, адже про красу.

Медовий, Яблучний і Горіховий Спас: традиції та рецепти

У серпні один за одним ідуть три православних свята, кожне з яких у народі іменується Спасом: 14 серпня – Медовий Спас, 19 серпня – Яблучний Спас, 29 серпня – Горіховий Спас. Як їх відзначають і що подають на стіл?

Палаючий серпень: стримати запал або як протистояти аномальній спеці

У серпні літо досягає свого апогею. В умовах палючої спекоти система терморегуляції починає давати збій, і це загрожує гіпертермією. Розповімо вам, що вдягати і як харчуватися, щоб легше перенести екстремальні температури і уникнути перегріву.

Увага! Блокування соціальних мереж

15 травня Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». До санкційного списку потрапили соціальні мережі «ВКонтакте» і «Однокласники», а також ряд інших російських сервісів і ресурсів. Багато українських провайдерів вже заблокували доступ до вказаних ресурсів, інші зроблять це найближчим часом.