Cтатті

Зимові молочні коктейлі – для дітей і дорослих

У період новорічно-різдвяних свят хочеться балувати себе і рідних чимось незвичайним і смачним. Урізноманітніть ваше святкове меню смачними молочними напоями. Дитячий молочний коктейль, новорічний молочний грог і традиційний різдвяний напій егг-ног, який дуже люблять в Америці і Канаді. Готуємо?

Теплі молочні напої для дощової погоди

З приходом осені ми все частіше скаржимося на втому, нездужання і депресивний настрій. Знаєте, як легко збадьоритися і прогнати осінню нудьгу, зміцнити імунітет і уникнути застуди? Допоможуть наші рецепти корисних молочних напоїв.

Млинці на молоці: прості і швидкі рецепти

Рецептів приготування млинців існує дуже багато. Це той рецепт, який у кожної господині свій. На молоці або кефірі, з водою або без, дріжджові або бездріжджові, млинці бувають різними. Ми пропонуємо прості класичні рецепти млинців на молоці, які зможе приготувати навіть дитина.

Молочний коктейль – рецепт літнього настрою

Молочні коктейлі – ідеальний вибір, щоб втамувати спрагу або легкий голод. Це напій, з яким точно не занудьгуєш, адже його можна готувати кожен раз по-новому. І нехай за вікном уже не по-літньому дощитиме, оригінальний молочний коктейль подарує позитивні емоції.