Cтатті

Вітамінний заряд: 4 рецепти весняних напоїв на основі молока

Якщо ви не любите молоко в чистому вигляді, але цінуєте цей продукт за його корисні властивості, можна приготувати «смачне молоко», додавши в нього улюблені овочі та фрукти. Це відмінне поєднання користі молока і овочів або фруктів, які з приходом весни стають все більш доступними.

Весняне пробудження: користь молока і вітамінів поспішають на допомогу

Час прокидатися від зимової сплячки – весна прийшла. Переходимо на корисне і смачне весняне харчування. Головне – включити в раціон продукти, багаті вітамінами і мікроелементами, і користь молока в цьому неоціненна.

Молочні каші: секрети здорового ранку

Молочні каші – ідеальний сніданок. Поєднуючи в собі користь молока і злаків, вони дають потужний заряд енергії з ранку, а значить – правильний настрій на цілий день. Головне – варити їх правильно і, звичайно ж, смачно.

Смачно і корисно: молочні продукти

Про користь молока, кефіру, сиру і ряжанки говорять усі і постійно. Пам’ятаєте, як у дитинстві нас щодня годували цими продуктами – вдома, у дитячому садку, у школі? Молочні продукти зміцнюють наше здоров'я і надають життєвих сил. Втім, вони не тільки корисні, але й дуже смачні.

Чи корисно пити молоко?

На питання можна сміливо відповісти: «Так!». Винятком є лише випадки, коли існують певні медичні протипоказання. Молоко справді має потужний арсенал корисних речовин. Головне – пити його правильно.

Домашнiй йогурт: як приготувати, щоб було смачно, корисно i безпечно

Правильно приготовлений натуральний йогурт буде корисним і для дорослих, і для дітей у віці від 7-8 місяців. Але ми часом сумніваємося у складі магазинних йогуртів, та й хочеться отримати реально живий продукт без консервантів, барвників, цукру...

Що містить молоко і чому воно необхідне?

Складно знайти людину, у раціоні якої повністю було відсутнє молоко. Ми не тільки п'ємо його як самодостатній напій, а й додаємо у каву і чай, використовуємо для приготування багатьох страв. Але що ми знаємо про цей продукт?