Cтатті

Вітамінний заряд: 4 рецепти весняних напоїв на основі молока

Якщо ви не любите молоко в чистому вигляді, але цінуєте цей продукт за його корисні властивості, можна приготувати «смачне молоко», додавши в нього улюблені овочі та фрукти. Це відмінне поєднання користі молока і овочів або фруктів, які з приходом весни стають все більш доступними.

Весняне пробудження: користь молока і вітамінів поспішають на допомогу

Час прокидатися від зимової сплячки – весна прийшла. Переходимо на корисне і смачне весняне харчування. Головне – включити в раціон продукти, багаті вітамінами і мікроелементами, і користь молока в цьому неоціненна.

Молочні каші: секрети здорового ранку

Молочні каші – ідеальний сніданок. Поєднуючи в собі користь молока і злаків, вони дають потужний заряд енергії з ранку, а значить – правильний настрій на цілий день. Головне – варити їх правильно і, звичайно ж, смачно.

Масляна на порозі, або Млинці подані!

Тільки-но ми встигли відпочити від новорічно-різдвяного застілля, як нагодилися млинці рум'яні. Зустрічаємо Масляну – одне із найвеселіших, найяскравіших і найсмачніших свят у році! Трішкі історії і рецепти млинців ви знайдете у цій статті.

20 фактів про молоко

Молоко – частий «гість» на нашому столі, а от чи справді ми так добре з ним знайомі? Перевіримо, скільки фактів про молоко з двадцяти вам відомі?

З глибини століть до наших днів: еволюція методів обробки і зберігання молока

Сьогодні знайти смачне і, що головне, свіже молоко не проблема – такий продукт можна купити практично в кожному магазині. А ось раніше, щоб запобігти скисанню молока, до яких тільки способів зберігання не вдавалися...

Смачно і корисно: молочні продукти

Про користь молока, кефіру, сиру і ряжанки говорять усі і постійно. Пам’ятаєте, як у дитинстві нас щодня годували цими продуктами – вдома, у дитячому садку, у школі? Молочні продукти зміцнюють наше здоров'я і надають життєвих сил. Втім, вони не тільки корисні, але й дуже смачні.

Зимові молочні коктейлі – для дітей і дорослих

У період новорічно-різдвяних свят хочеться балувати себе і рідних чимось незвичайним і смачним. Урізноманітніть ваше святкове меню смачними молочними напоями. Дитячий молочний коктейль, новорічний молочний грог і традиційний різдвяний напій егг-ног, який дуже люблять в Америці і Канаді. Готуємо?